Search
Close this search box.

Jesteśmy zespołem pasjonatów i specjalistów, a nasze zainteresowania skupiają się na kosmetykach czerpiących z natury.

Firma Gopher Naturalnie od początku swojego działania skupiała się na edukacji kosmetycznej a dzięki zaufaniu naszych klientów firma ciągle się rozwija.

Dziś wokół Gophera skupiamy specjalistów o szerokim zakresie kompetencji. Dzięki temu możemy tworzyć wysokiej jakości produkty kosmetyczne oraz oferować wsparcie merytoryczne również innym ich twórcom.

Co nas wyróżnia?

Tworzymy formuły kosmetyczne w oparciu o ugruntowaną wiedzę. Nasze produkty konfrontujemy z rzeczywistymi potrzebami.

Z bogactwa natury czerpiemy zarówno inspirację jak i same składniki do formuł kosmetyczncyh

dbamy by nasze szkolenia miały kompleksowy charakter. Przekazujemy najlepszą dostępną wiedzę w oparciu o doświadczenie akademickie

Nieustannie śledzimy doniesienia naukowe i tropimy kosmetyczne mity

Rozwijamy nasze produkty i usługi w oparciu o zdanie naszych klientów

nasz zespół reprezentują pasjonaci o szerokich zainteresowaniach: fitochemii, toksykologia, aromaterapia fizjologię skóry to tylko niektóre z nich

Manufaktura kosmetyczna

serce Gopher Naturalnie

Manufaktura Gopher Naturalnie powstawała z myślą o tworzeniu unikalnych i czerpiących z natury kosmetykach. Zlokalizowana jest w historycznym centrum Bytomia. To w niej przygotowujemy nasze produkty i pracujemy nad nowymi pomysłami.

Nasza pracownia to inspirująca przestrzeń, w której możemy skupić się na tworzeniu wyjątkowych kosmetyków i zrealizować wszystkie etapy ich wytwarzania: od projektu receptur składu, przez wykonanie produktów a na ich pakowaniu kończąc. Wszystko wykonujemy sami dbając o ich unikalny charakter.

O tym jak powstawała manufaktura możesz przeczytać również na naszym blogu.

Nasz zespół to nasza siła

Radek

Nasza firma została powołana przez Radosława Pawłowskiego, który na codzień zajmuje się oceną bezpieczeństwa kosmetyków. Swoją drogę do asesora rozpoczął on od technologa przemysłowego specjalizującego się budowaniu zaawansowanych zawiesin i emulsji. Tematyka ta była również, główną częścią jego rozprawy doktorskiej. Poszerzając swoją wiedzę z zakresu toksykologii i towaroznawstwa zielarskiego Radek stał się jednym z czołowych specjalistów w zakresie recepturowania naturalnych kosmetyków.

Siłą naszego zespołu są ludzie o komplementarnych kompetencjach. Wzajemnie uzupełniamy swoją wiedzę. Dzięki temu możemy tworzyć unikalne kosmetyki o złożonych właściwościach.

Sandra

Sandra Szulta dołączyła do zespołu gophera w roli kosmetologa. Uzupełnia naszą wiedzę w zakresie budowy i fizjologii skóry. Dzięki temu wszystkie projektowane przez nas formuły optymalizowane są pod kątem skutecznego działania na skórę. Sandra razem z nami prowadzi również warsztaty i kursy. Jej zajęcia skupiają się na dopasowywaniu receptur do różnych rodzajów skóry, jej prawidłowym funkcjonowaniu oraz metodach pielęgnacji.

Piotrek

To właśnie wysiłkiem Piotra Sobika powstała nasza manufaktura. Śmiało można powiedzieć, że zbudował ją własnymi rękami zgłębiając przy tym wiedzę z zakresu dobrych praktyk produkcyjnych GMP, do których była ona od początku dostosowana. Piotr wspiera również nasze działania związane z identyfikacją wizualną jak i doborem materiałów opakowań.

Marta

Marta Grochowalska wzbogaca nasz zespół o wiedzę z zakresu aromaterapii klinicznej. Od lat zgłębia wszelkie tematy związane ze zdrowiem. Ukończyła m.in. kurs aromaterapii klinicznej w Penny Price Academy of Aromatherapy, kurs zielarz-fitoterapeuta, kursy w Tisserand Institute. Marta prowadzi razem z nami Wielki Kurs Aromaterapii w Saunie a jej specjalistyczna wiedza jest gwarancją wysokiego poziomu merytorycznego zajęć.

Aleksander

Aleksander K. Smakosz to specjalista z zakresu farmakologii i toksykologii. Aktualnie jest doktorantem w Katedrze Biologii i Biotechnologii Farmaceutycznej (Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu). Jest autorem ponad 50 artykułów popularnonaukowych i naukowych oraz 6 książek. Na naszych zajęciach Aleksander porusza tematykę związaną z bezpieczeństwem substancji chemicznych oraz skuteczną i bezpieczną konserwacją produktów kosmetycznych.

Jesteśmy blisko z naturą

Produkty Gopher Naturalnie wyróżnia bezkompromisowy skład.

Zgodnie z naszą filozofią tworzymy kosmetyki w całości sami. Od projektu formuły i doboru składników, poprzez ich wytwarzanie a na pakowaniu kończąc. Dzięki temu mamy pewność, że w ręce naszych klientów trafiają produkty o doskonałych właściwościach.

Do tworzenia naszych formuł podchodzimy bardzo odpowiedzialnie. Ograniczamy alergeny i zbędne dodatki a skupiamy się na autentycznym działaniu składników.

W naszej pracy posiłkujemy się najnowszymi wynikami badań i wiedzą akademicką. Dzięki temu możemy korzystać z dobrodziejstw natury dostarczając produkty o potwierdzonym działaniu.

Zaufali nam:

Cześć!

Zyskaj dostęp do Gopherowych aktualności. Nie przegap naszych nowości

Dołącz do newslettera