Kurs on-line - Recepturowanie kosmetyczne maj 2023 zaliczka

Dostępność: brak towaru
Cena: 400,00 zł 400.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: D41B-917BC_20220720103339

Opis

Podstawowy opis kursu

Podczas kursu uczestnik zapozna się z podstawową specyfiką surowców kosmetycznych – podziałem funkcyjnym, właściwościami pielęgnacyjnymi i chemicznymi.

Podczas czterech (4) dwudniowych spotkań uczestnicy zapoznają się z zasadami formułowania własnych receptur kosmetycznych dotyczących ogólnej i funkcyjnej pielęgnacji całego ciała. Tak, przerobimy „całe ciało”, od stóp na głowie skończywszy. Każdy z uczestników otrzyma dostęp do specjalnie opracowanych materiałów zawierających uwagi i wskazówki dotyczące układania własnych receptur kosmetycznych – przekazana wiedza pozwoli na swobodne poruszanie się przede wszystkim w temacie surowców kosmetycznych oraz tworzenia własnej linii produktów kosmetycznych.

Dodatkowo wszystkie zajęcia odbywać się będą on-line, a każdy z uczestników przed każdym kolejnym spotkaniem otrzyma paczkę z podstawowymi surowcami kosmetycznymi z opisanym tzw. „wyzwaniem kosmetycznym”. Przed każdymi zajęciami omówione zostaną wszystkie stworzone przez uczestników receptury oraz ich wykonanie.

Kurs recepturowania kosmetycznego skierowany jest przede wszystkim do osób chcącym poznać zagadnienia profesjonalnej technologii kosmetycznej, tak aby w przyszłości każda z tych osób mogła samodzielnie projektować własne przepisy kosmetyczne oraz identyfikować surowce kosmetyczne. 

 

 

 

Ogólny program zajęć

Kosmetyka bezwodna

Kosmetyki z fazą wodną

4 moduły uwzględniające:

- Produkty kosmetyczne do pielęgnacji skóry twarzy

- Produkty kosmetyczne do pielęgnacji całego ciała wliczając stopy i dłonie

- Produkty kosmetyczne dedykowane do pielęgnacji skóry głowy i włosów

- Produkty kosmetyczne funkcyjne – pasta do zębów, lubrykant, higiena intymna, pielęgnacja brwi, rzęs, męskiej brody.

Szczegółowy program zostanie przesłany zapisanym uczestnikom.

 

Specyfika kursu

  • Kurs będzie miał w szczególności charakter projektowy, tak aby zrozumieć i nauczyć się wykorzystywać zasady tworzenia własnych receptur kosmetycznych bez potrzeby zbędnych prób i błędów. Pozwoli to zminimalizować zarówno ilość zużytych surowców jak i czas na osiągnięcie stabilnej i bezpiecznej formulacji kosmetycznej z docelowym przeznaczeniem.

 

  • Zajęcia prowadzone będą w trybie on-line, jednak uczestnicy w ramach pracy własnej będą otrzymywać surowce oraz wytyczne do pracy z nimi w ramach doskonalenia warsztatu praktycznego. Wysyłka surowców obejmuje zarówno teren Polski jak i innych krajów Europy (przesyłki Unijne i poza nią wymagają doliczenia ceny kuriera po uprzedniej konsultacji przed zakupem kursu). 

 

  • Kurs zakłada 4 spotkania weekendowe (sobota i niedziela) od godziny 10:00 do godziny 16:00. Razem 48 godzin kursu.

 

Terminy spotkań

 

I – 20/21.05.2023

 

II – 03/04.06.2023

 

III – 24/25.06.2023

 

IV – 01/02.07.2023

 

  • Wszystkie spotkania będą nagrywane i udostępniane uczestnikom kursu. W przypadku braku obecności na jakimkolwiek spotkaniu istnieje możliwość odrabiania zajęć. Obowiązuje jeden wspólny termin dla wszystkich uczestników niezależnie od opuszczonego bloku tematycznego.

 

  • Każda z osób wraz z przesyłką otrzymywać będzie komplet niezbędnych materiałów drukowanych i tzw. kart pracy, które pomogą usystematyzować i utrwalić zdobywaną wiedzę.

 

 

Maksymalna ilość osób : 12

Całkowity koszt kursu: 1900 płatny w 4 ratach.

1 rata – zakup poprzez sklep internetowy – 400 PLN brutto.

2 rata – 500 PLN brutto – płatne przelewem do 20 lutego 2023.

3 rata – 500 PLN brutto – płatne przelewem do 30 marca 2023.

4 rata – 500 PLN brutto – płatne przelewem do 30 kwietnia 2023.

 

Wystawiamy Fakturę VAT 23%. W razie rezygnacji (pisemna, wiadomość e-mail) uczestnika do dnia 30 marca przed kursem zwracamy 100% wpłaty, do 30 kwietnia 50% wpłat. W przypadku nieodbycia się warsztatu z przyczyn niezależnych od uczestnika a występujących po stronie organizatora zwracamy 100% wpłaty.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl